.

.

Сојузничките Месинг МТ-92-PC Montero Колекција Современа Frameless Правоаголна Навалите Огледало со Beveled Работ Полиран Хром

Сојузничките Месинг МТ-92-PC Montero Колекција Современа Frameless Правоаголна Навалите Огледало со Beveled

DEN 7047.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Frameless 21 x 26 инчи правоаголна огледало со beveled раб.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Направена од цврст Месинг и трајни дизајнер заврши.Сокриени завртка хардвер инсталира лесно.Ограничен доживотна гаранција.Одликувајќи се со софистициран изглед, кој додава многу декоративни акцент на било бања или en suite, овој атрактивен frameless правоаголна навалите огледало од montero колекција одговара со било бања décor кои се движат од современите со традиционалните, и сите стилови помеѓу.Огледалото мерки 21 инчи среќаваме и 26 инчи висок, е завршена со елегантен beveled работ, и вклучува лесен-за-користење навалите функција, што го прави прилагодливи за корисниците на било која висина.Сигурно да се поздрави прилог на било бања, оваа прекрасна огледало е исклучително атрактивен и се многу корисни.На frameless правоаголна огледало доаѓа со огледало, две цврсти месинг монтажа голема заграда, и хардвер потребни за инсталација.Дали вашата бања décor карактеристики традиционалните стариот свет стил или поеколошки, повеќе современ дизајн, montero колекција има бања прибор за да се задоволат вашиот дизајн и декорација потреби.Сите montero колекција производи доаѓаат со ограничена доживотна гаранција.На Montero Колекција е еден од нашите повеќето различни линии.На blocky плоштадите и правоаголни карактеристики во оваа збирка се потенцира прави линии и буци детали како цилиндар што служи како одежда кука.Boxy, правоаголни оружје водител на тоалетна хартија мислења, крпа барови, и полица хардвер.Речиси може да се види на мускулите во рангирани плоштадот детали во колекцијата е туш род загради и дебели кругови кои encase сапун сад во ѕид-монтирани сапун јадење држачот.Не пропуштајте дебели, shatterproof стаклени полици и здрав цилиндар блокови кои ги красат мулти кука полици.Исто така има убав, вдлабнати две-пост тоалетна хартија носителот и сличен дизајн за монтирање на ѕид.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата