.

.

Kelendle Dustproof ТВ Покрие Затворен Водоотпорен Водоотпорна ТВ Крпа Полиестер Навремено Слободен Телевизија Екран Заштитник, Црна Мачка, 32

Kelendle Dustproof ТВ Покрие Затворен Водоотпорен Водоотпорна ТВ Крпа Полиестер Навремено Слободен Телевизија

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

32" : 81x50cm(31.9x19.7inch), погоден за 32 инчен рамен екран телевизии и не се погодни за широк телевизор.ВОДООТПОРНА, ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Dacron, удобно, lint-слободни и не се намали, со цел да се заштити вашиот ТВ од дожд, сонце и прашина, бидете сигурни дека вашиот тв ќе биде сува и чиста.ЛЕСНО ДА се ПОКРИЈАТ И да ги ОТКРИЕ : Ова заштитник одговара многу добро, по секоја страна од вашиот ТЕЛЕВИЗОР и овозможува најдобра заштита за вашиот отворено телевизија.КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО ТВ МЕСЕЦИ И СТОИ : Оваа универзална времето доказ заштитник е најмногу компатибилен со сите видови на телевизори месеци и стои така можете да ја носите вашата забава надвор, па како да не се пропушти една игра.ОДГОВАРА на ТВ со РАМЕН ЕКРАН И го ПРИКАЖУВА : да се Чува на вашиот телевизор со рамен екран бараат нови како денот кога сте го купиле, а не се во употреба, и помага да се зголеми вашиот ТВ е живот од страна на заштита на вашиот телевизор со рамен екран од прашина, нечистотија, dings, и гребнатини кога се движат или превоз на тоа.Тоа слајдови и исклучување, исклучително лесно, без гребење на телевизија.Бидејќи на телевизија е во заштитено подрачје, во текот работи совршено да се задржи прашина и влага исклучување на телевизорот.Забелешка : ве Молиме забележете ова е ТВ капак.Со рамен екран телевизија не е вклучена.Мерка ТВ екранот за правилно монтирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата