.

.

Hacoly Декоративни Washi Лента Занает за DIY Scrapbooking Налепници Home Office Партија Материјали Подарок Завиткување-Стил 4 5mx4cm

Hacoly Декоративни Washi Лента Занает за DIY Scrapbooking Налепници Home Office Партија Материјали Подарок

DEN 107.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ Уникатен Дизајн : се додава vibrancy да го фото рамки, списанија, scrapbooking и подарок заврши. ❤ Идеален Леплива : Трајни хартија, нежни лепило, нашите бележник лента може да се држиме за повеќето чисти површини. ❤ Отстранлив : касетата е лесно да се отстрани без било леплива остатоци. ❤ 100% задоволство загарантирана - 24-час пријателски по-продажбата на услугата.За какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. ❤Пакет Оглас : 1*Декоративни Washi Лента.Совршен Изненадување Декорација за Домашна Канцеларија на Партијата на Подарок Завиткување! Карактеристики : ❤ Уникатен Дизајн : се додава vibrancy да го фото рамки, списанија, scrapbooking и подарок заврши. ❤ Идеален Леплива : Трајни хартија, нежни лепило, нашите бележник лента може да се држиме за повеќето чисти површини. ❤ Отстранлив : касетата е лесно да се отстрани без било леплива остатоци. 100% задоволството загарантирана - 24-час пријателски по-продажбата на услугата.За какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата