.

.

Siam Тренди машки Јапонски Стил Панталони Една Големина Црна Јапонски

Siam Тренди машки Јапонски Стил Панталони Една Големина Црна Јапонски

DEN 1067.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук. 100% парична казна памук.направена во Тајланд.мажите панталони , самурај панталони.Купи 2 добијат бесплатна испорака.Превозот по приоритет пошта на САД.Нашата 100% парична казна памучни панталони се направени со повеќето деликатес и грижа.Имам една големина одговара на сите и одлична за Јога, Пилат, Породилно, Патување, Тренингот, Плажа, Драма, Танц, Боречки Вештини, Спиење или lazing за.Добро за секој активности (wake up додека не одиме во кревет).Не постојат правила, за да го носат овој панталони.Апсолутно неограничено!Нема над и под возраст е правила, и Унисекс панталони Мажите и Жените можат да се носат.Две џебови во предни и за зачувување на мали предмети како што се паричници, мобилни телефони, и пенкала.Има 2 кокос копчето, панталона ракави може да се изгуби или се врзуваат со копче.Многу удобно и Совршен за носење.Големина : Една големина одговара на сите Годишни Мерења : Половината околу 22 инчен кога целосно се протегала на 40 инчи Должина 26 инчи Нога ширина 15 инчен Кокос копчето од нога дното нагоре 7 инчен Џеб 6.5 инчи x 7 инчен Материјал : 100% Памук или Chiangmai Памук , Кокос копчиња.Грижа инструкции : машина за Перење или рака мие, висат да се исуши.Кога ќе се мијат, не се намалила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата