.

.

Neewer - Сет од 4 Хексагонална Screwdrivers Направени од Титаниум Нитрид со Боја Рачки.Компатибилен со 1,5, 2, 2.5 и 3мм Завртки.

Neewer - Сет од 4 Хексагонална Screwdrivers Направени од Титаниум Нитрид со Боја Рачки.Компатибилен со 1,5,

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секое копче е црвена легура се справи.Сет вклучува : 1.5 x 1.2 mm x 1, x 2.5 1.3 mm.На рачки имаат Титаниум нитрид слој за зголемување на издржливост.Со повеќе локации во текот на три континенти, Neewer е глобален лидер во фотографија, видео и музика опрема.Ние сме посветени да нуди професионална премиум производи што биле тестирани од страна на експерт фотографи, videographers, љубителите на музиката од целиот свет со одлично корисничко искуство од сите нив.Одлична вредност е јадро tenant на нашиот бренд, и ние стоиме зад секој објект со живот поддршка.Секој клуч карактеристики на колор-кодирани легура се справи и заменливи малку.Вклучувајќи 2,5 mm, 2.0 mm, 1.5 мм,3.0 mm клучеви.На битови имаат титаниум нитрид слој за дополнителна издржливост.ЗА користење на helis М2 штекер завртка и М3 штекер завртка.Пакет Содржина : 1 x 1.5 mm Клуч 1 x 2.0 mm Клуч 1 x 2,5 mm Клуч 1 x 3.0 mm Клуч Секој клуч карактеристики на колор-кодирани легура се справи и заменливи малку.Вклучувајќи 2,5 mm, 2.0 mm, 1.5 мм,3.0 mm wrenches The битови имаат титаниум нитрид слој за дополнителни durability FOR користење на helis М2 штекер завртка и М3 штекер завртка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата