.

.

ПОДАТОЦИ COMM Електроника 45-0021-ПОТ Нисконапонски Кабел Плоча со Вдлабнати Моќ , Бела

ПОДАТОЦИ COMM Електроника 45-0021-ПОТ Нисконапонски Кабел Плоча со Вдлабнати Моќ , Бела

DEN 590.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Низок профил дизајн се вклопува зад индустрија е најтенкиот месеци и ТВ е направен од не-breakable ABS пластика.Основани вдлабнати receptacle ви овозможува да се инсталира на моќ зад вашиот ѕид монтира ТВ и други слични апликации.Прикрие до 4 нисконапонски кабли зад вашиот ТВ.Монтажа крилја се моделирани во кабелот помине преку страна на плочата за да се зацврсти против base како што се стегне.Дизајниран да се инсталира користејќи една банда retrofit работа кутија или нова ноктите на кутија за нова изградба.Data Comm Електроника' патентиран Вдлабнати Нисконапонски Кабел Плоча со Вдлабнати Моќ нуди вдлабнати струја заедно со кабел помине преку порта за прикривање нисконапонски кабли зад вашиот ѕид монтирани flat panel TV, засилувач, и други аудио и видео уреди.Data Comm Електроника' патентиран Вдлабнати Нисконапонски Кабел Плоча со Вдлабнати Моќ се користи за да се инсталира нисконапонски кабли и моќ зад вашиот flat panel TV, вашиот засилувач или други аудио-видео уреди.На ѕид плоча може да се постават во исправена позиција или наопаку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата