.

.

Пионер CD-MC20 Авто-EQ Микрофон за во Автомобил DVD Примачите

Пионер CD-MC20 Авто-EQ Микрофон за во Автомобил DVD Примачите

DEN 981.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функција : CD-MC20 Авто-EQ микрофон автоматски мерки вашиот автомобил внатрешни работи акустични карактеристики, и им овозможува на вашиот компатибилен Пионер Аудио/Видео приемник за да креирате некоја авто-еквилајзер крива врз основа на таа информација.Сместување : Пионер На CD-MC20 Авто-EQ микрофон, треба да бидат поставени во центарот на вашето возило возач седиште потпирачи за глава свртени напред.Конекција : Пионер На CD-MC20 Авто-EQ микрофон карактеристики е прилог 6. 5' - кабел раскинат од страна на машки 3. 5mm приклучок кој приклучоци во помошен текст на вашиот компатибилен Пионер A/V ресивер.Компатибилни уреди : apple iphone 5 S.Конектор тип : 3.5 mm Џек.Автоматски мерки вашиот автомобил внатрешни работи акустични карактеристики.Пионер на CD-MC20 Авто-EQ микрофон карактеристики прикачен 6.5' кабел раскинат од страна на машки 3.5 mm конектор.Пионер EQ АВТО МИКРОФОН.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата