.

.

Сите Природни & Органски Треска Блистер & Ладно Болно Третман & Олеснување Маст Гел 1.3 оз(3.8)

Сите Природни & Органски Треска Блистер & Ладно Болно Третман & Олеснување Маст Гел 1.3 оз(3.8)

DEN 393.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗА ЛАДНИ РАНИ s Wort е состојка што се користи во помагање на олеснување на кожата многу заболувања.Пчелен Прополис е природен смола собрани од мед пчелите од дрво пупки.Aloe Barbadensis е познат како природен moisturizer, кој обезбедува ладење хидратација.Алантоин е моќен антиоксиданс.Oleavicin е ладно болки и треска плускавци lip balm е направена со патентирана формулација користење смирувачки својства да придавам влогови и хидрат на вашите усни.Нашите lip balm останува на вашите усни, за неколку часа по апликацијата намалување на потребата постојано да се додадете.Конечно, може да се добијат на рецепт-сила удобност без потенцијални несакани ефекти на конвенционалните фармацевтски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата