.

.

HDmatters HDCP Downscaler Конвертор HDCP 2.2 да HDCP 1.4 до 4kX2K/60hz

HDmatters HDCP Downscaler Конвертор HDCP 2.2 да HDCP 1.4 до 4kX2K/60hz

DEN 559.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

се конвертира најновите 4 K содржини со HDCP 2.2 да HDCP 1.4. Поддржува 4 [email protected] Hz YUV 4 : 2 : 0 и Deep Color.Поддржува DTS-HD Master Аудио, Dolby True HD, и LPCM аудио формати; Мали и преносливо.Answer : ___________________________ NOTE : Во однос на PS4 Про, ќе мора да се "Исклучите HDR видео и изберете 4 [email protected] резолуции.пренослив дизајн,plug но овој HDCP Конвертор држи вашата опрема релевантни и работи.Конвертор е исто така одлично компатибилност решение за AV дистрибутивни системи на водење мешавина на нови и стари 4 K прикажува.Забелешка Во однос на PS4 Про, ќе мора да се "Исклучите HDR видео и изберете 4 [email protected] резолуции".ова е HDCP downscaler,тоа само може да се конвертира HDCP 2.2 да 1.4.Тоа може да не работи на друг начин Max резолуции supported : 4 Kx2 [email protected] Hz, YUV 4 : 2 : 0 Карактеристики : Игра денешниот содржина на вашиот наследство 4 K екранот Претвора HDCP 2.2 да 1.4 Поддржува 4 [email protected] Hz и Длабоко Боја Plug and play едноставност Поддржува DTS-HD Master Аудио, Dolby True HD, и LPCM аудио формати Мали и преносливо Спецификации Температурата на работа Опсег : -5 до +35℃(+23 до +95℉) Оперативни Влажност Опсег : 5 до 90%RH (Без Кондензација) HDMI влез : HDCP2.2 HDMI излез : HDCP1.4 Видео Формат Поддржан од : DTV/HDTV : 480i/576i/480 P/576 P/720 P/1080i/1080 P/4 Kx2 K/3 D видео support Maximum видео Формат : 4 Kx2 [email protected] Hz, YUV 4 : 2 : 0 HDMI влез : 1x HDMI (Стандарден Тип На конектор) HDMI излез : 1x HDMI (Стандарден Тип На конектор) Поддршка Видео Боја Формат : xv-YCC/длабоко боја 36bit Поддршка Аудио Формат : DTS-HD Master Аудио, Dolby true-HD.LPCM потрошувачка на Енергија : 1.5 watts(Максимум) Димензија : (L×W×H) 70.2*60.2*21.1 мм Нето Тежина : 120g(компјутери).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата