.

.

AISIRUI Керамика Кафе, Анти-scalding се Справи со Кафе, Кафе Сет, со Чинијата, Погодна за Отворен Кампување и Пешачење 300ML Црвена Шолја Кафе

AISIRUI Керамика Кафе, Анти-scalding се Справи со Кафе, Кафе Сет, со Чинијата, Погодна за Отворен Кампување

DEN 1197.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【МОДЕН ДИЗАЈН】: Керамичка чаша со ергономски се справи ви обезбеди повеќето удобно зафат, стабилна основа за безбедно користење.Мазна rim направи да пиење удобно.На моден дизајн додадете прскање на боја во вашиот дом и канцеларија.Тоа е, исто така, совршен за да се добредојдовте guest. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】: Керамика кафе е цврсти и издржливи со парична казна изработка.Лесно за чистење, отпуштен во висока температура, не е лесно да се биде скршен, оди безбедно во машина за миење садови , не containcadmium и други тешки метали, нема да исчезнат или да падне.Може да биде директно контактирал со работи, употреба со мир на умот. 【ПРОЦЕСОТ на ПРОИЗВОДСТВО】:Чиста Рачно Изработени, Сите Процес Чекори за да Се Заврши од Страна на Квалификувани Керамички Работници И По Висока Температура Отпуштање, Цврсти и издржливи со парична казна изработка.Анти-scalding рачка, хуманизирано се справи со дизајн, лесно да се справи и удобно. 【ТАПИСЕРИИ И УБАВА】: Едноставна форма, нежен порцелан, underglaze мозочен удар, не е лесно да исчезнат, униформа глазура во боја, свиленкаста и тешки допир, Домот Првенство Тело Е Топло И Транспарентен, Интегрира Уметност Во Време јас И Ти Поминуваат Заедно, И Секој Производ Е Внимателно Одбрани, Да се Појави на High-End Атмосфера. 【ПОВЕЌЕ USAGES】:Оваа порцелански филџани може да се одржи 300 ML пијалоци, Совршено за уживање во вашето кафе, чај, какао, топло чоколадо или други топли и ладни пијалоци.Одличен подарок за роденден, Божик, нова година, годишнина, свадба, пензионирања, ангажирање, дипломирањето, housewarming или други фестивали.AISIRUI е посветена на производство на високо-квалитетни, мулти-стил чаши кафе, кафе со вкусни боја и мирис, што треба да го цениме тоа со вид, мирис мирис со мирисот, вкусот на mellow со вкус, но, исто така, треба висок квалитет на кафе, со вашето срце.Искуство на топлина и спокојство донесе со кафе чаши.Име на производ : керамика кафе cup Material : Ceramic Color : red Style : European Capacity : 300 MLCare и чистење : dishwasher Usage сценарија : домови, кујни, хотели, канцеларии, домови, училници, клубови или други области.Пакет Содржина : 1 x кафе cup1 x plate If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата