.

.

Aexit Сечење, Лемење Рутер Битови Струг Алатка Малку Зацементира Карбид Работ Третман & Grooving Делови Вметнете A114

Aexit Сечење, Лемење Рутер Битови Струг Алатка Малку Зацементира Карбид Работ Третман & Grooving Делови Вметнете

DEN 991.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Карбид Вметнете;Модел : A114. Материјал : Зацементира Caibide;Големина : 14 x 12 x 4mm / 0.55" x 0.47" x 0.16" (L*W*T).Главната Боја : Сива.Тежина : 11g.Pakcage Содржина : 1 x Карбид Вметнете Совет.Направени од зацементира карбид материјал во сива боја, со висок квалитет.совршена замена совети за струг алатка, претворајќи алатка, или лемење алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата