.

.

БЕЛЕЖНИК ЛЕПИЛА ОД 3L MyStik Фармацевт Repositionable 49

БЕЛЕЖНИК ЛЕПИЛА ОД 3L MyStik Фармацевт Repositionable 49

DEN 311.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува 49 стапки на repositionable двострано пред-намалување на белата точка лепило.Красат и го персонализирате на диспензерот за свој стил и потреби.Вграден-во лепило заштитник спречува влакна, белешки, и сјајот од кои доаѓаат во контакт со лепило.Фармацевт е refillable и компатибилен со било My Stick рефил кертриџ, рециклира, киселина слободни, архивирање и безбедно, и ТУП тестирани/одобрени.Одлично за дури и на најмалите умре-парчиња и embellishments и овозможува лесна апликација во свиоците и кругови.My Stik - целосно индивидуализира и refillable лепило алатка!Хартија crafter е омилен лепила, My Stick ќе ве инспирира да се донесе вашиот занает на сосема ново ниво.Го прилагодите со слики или други внесува да дизајнира и направи продолжување на вас и вашиот стил.Вклучете лепило refills веднаш одлуки изработката лесно и брзо.Тоа не сè што сакате тоа да, лесно и совршено се што ќе ви овозможи да се фокусирате на вашиот занает.Без разлика дали тоа е scrapbooking, измени уметност, cardmaking или печат, можете да му верувате на вашиот проекти ќе трае!Изработката сам дома или далеку со пријатели, My Stick носи преку секое креативно патување.My Stik нуди патентирана меѓусебно рефил систем за секој фармацевт.Најлесен рефил на пазарот - едноставно се редат на стрели и да се држат во или надвор.Без ликвидација, провира, или заплитане.Без хартија, базирани на облоги дека snap - и тоа е се рециклираат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата