.

.

Tabletop Алкохол Камин со Оган Extinguisher, Преносни Оган Јама за Внатрешна и Надворешна (Црна)

Tabletop Алкохол Камин со Оган Extinguisher, Преносни Оган Јама за Внатрешна и Надворешна (Црна)

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Одличен Дизајн】едноставно транспарентно стакло дизајн ви овозможува да се види на топол пламен, и црна метална база е елегантен и великодушни, кои може беспрекорно комбинација со која било средина.Мал камин може да се користи како свеќа за да се зголеми романтична атмосфера, но тоа не е толку жешко како голем камин и може да се користи како мала рака потоплите. 【Камин Детали】Големина : 10x12x23cm.Пакетот вклучува оган extinguishers x1, стакло покрие x1, купот режач x1, бели камења x1, метална база x1. Горење време кога полн со гориво е 40 до 50 минути (во зависност од температурата на животната средина и клима). 【Алкохол Оган Јама Чисти & без чад】Оваа tabletop камин користи алкохол како гориво, и тоа не ќе се произведуваат загадувањето на околината и чадот кога се користи во затворен простор.Стаклото шофершајбната им овозможува на каминот да биде безбедно да се користи во отворено windy средини. 【Преносни Камин Лесно да се Движите】мал камин лесно може да се пресели на било кое место што сакате да одите.Само додадете алкохол за да се лесно да се создаде пријатна и удобна атмосфера, што на вашето семејство и пријатели се чувствуваат светла, удобно и лесно да се оди. 【Ве молиме Имајте во предвид】пакетот не содржи алкохол гориво.Не додадете гориво кога има отворен пламен.Стаклото ќе се загрее кога е вклучен.Не ги допирајте стаклените за период од време после тоа се исклучи.Бојата на пламенот може да бидат различни бидејќи на концентрацијата на гориво.Алкохол Камин, Преносни Камин, Tabletop Камин, со Оган Extinguisher и Камчиња, погодна за Внатрешна и Надворешна (Црна).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата