.

.

Audiometer Слушалки Кабел, Audiometer Слушалки Кабел Жица за Headphone Воздушна Спроводливост Audiometer Претрес Тестер

Audiometer Слушалки Кабел, Audiometer Слушалки Кабел Жица за Headphone Воздушна Спроводливост Audiometer Претрес

DEN 837.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за повеќето воздушна спроводливост слушалки.Добри перформанси и стабилен пренос.Интерфејсот е направен од алуминиум материјал, не е лесно да се оштети, контактирајте добро.Се користи за воздушна спроводливост тестирање и проверка.Отпорни на тензија и виткање, погодност да го користите.Спецификација : Предмет Тип : приклучок за Слушалки за Audiometer Материјал : Силикон + Алуминиумски Боја : Црна Кабел Должина : Околу. 2m / 6.6 ft Тежина : Околу. 67g Функција : Користете за audiometer воздушна спроводливост тестирање и проверка Пакет Листа : 1 * Audiometer Слушалки Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата