.

.

Qohg Нови Smart Watch Екран Во Боја Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Крв, Кислород Чекор Спиење Здравје Тест Bluetooth Спортски Smart Хривнија

Qohg Нови Smart Watch Екран Во Боја Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Крв, Кислород Чекор Спиење Здравје

DEN 900.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

24 часа отчукувањата на срцето, знае вашето физичко и ментално здравје.Smart Watch може да се следи срцето, оптички сензор е научно организира, и движењето во извршувањето е повторно се појави, и тоа исто така може да го следи точно во реално време!.Различни спорт режими, ефикасна вежба.Покажете ја вашата спорт време, чекор по чекор, Калории потрошувачка, итн., возење, па дури и бадминтон, скокнеш, можете да го користите за да снимите, нека ви падне во љубов со здравје, ефикасна спорт!.Повеќе вода-базирани, извонредна отпорност на вода.Измијте си ги рацете, дожд, јавните вода лесно!.Тенок трупот на авионот, метал случај материјал.Случајот е сите метални, транзицијата е природно, светлина и паметни, 10мм дебелина и тенки трупот на авионот, појдовни спорт, лесен за носење, едноставен изглед, поудобно.Четири-боја за појавување на,, секогаш постои една сакате.Графит црна, розово злато, Кинески црвена и сина.Предмет Бр . : GX08 Applicable платформа : целосна компатибилност, Symbian платформа, Apple i OS platform Compatible платформа : Symbian, Black Berry, iphone, Alibaba Облак OS, Baidu Облак OSApplicable луѓе : Мажи, Бизнис, "Фолксваген", Тинејџер, Двојка, Мода, Adult Screen големина : 1.69 Изглед, Големина : 46mm * 36mm * 10.5 mm Material : цинк alloy Battery капацитет : 200m Ah Product тежина : 45g Body меморија : 512 MBWearing метод : wristband How да работат за : Допир + Button Interface : USB 2.0 Безжична растојание : 5m (вклучувајќи) -10m (inclusive)Комуникација функција : не support Wrist појас материјал : silicone Additional функција : чекор, интелигентни потсетување, далечински управувач Selfie, здравствен надзор, информации push, вежбање следење, спиење analysis Packing листата : Прирачник, податоци cable Color класификација : black Function : Применливи објект : Андроид platform Color : сина, црна, розова, red Communication Тип : Uncipouver During живот : 7-14 days Charging метод : магнетни и електрични wire Waterproof ниво : пливаат waterproof Connection метод : Bluetooth Due на разлика во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради рачни мерења, ве молиме овозможи разликата во 0.5-2 cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата