.

.

Samsung GH59-12148A Копче Fpcb-копче за Јачина на звук Assy (GT)

Samsung GH59-12148A Копче Fpcb-копче за Јачина на звук Assy (GT)

DEN 1699.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Потекло : сад.Пакетот Должина на производот е 5 инчи.Пакетот Ширина на производот е 3 инчи.Пакетот Висина на производот е 1 инчи.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни Samsung бренд модели.Тоа има оем дел # GH59-12148 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата