.

.

Сет на 3PCS Злато Метал Врежан Аладин Магија Genie Светилка

Сет на 3PCS Злато Метал Врежан Аладин Магија Genie Светилка

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гроздобер метал врежан Аладин Магија Genie Светилка( Капакот е монтажни).Кажете му на вашиот најдлабоките желби и желби да Светилка и вие само може да се добие сè што сакате!.Погоден за чување на бисери, pendant, монистра, синџир ѓердан, trinket и ситни накит.Декоративна уметност на префинетост, голема подароци за вашите tabletop и пријатели.Материјал : Цинк Легури, метални позлатен, никогаш нема да згаснат.Опис : - Гроздобер метал врежан Аладин Магија Genie Светилка( Капакот е монтажни) - Кажете му на вашиот најдлабоките желби и желби да Светилка и вие само може да се добие сè што сакате! - Погоден за чување на бисери, pendant, монистра, синџир ѓердан, trinket и ситни накит - Декоративна уметност на префинетост, голема подароци за вашите tabletop и пријатели - Материјал : Цинк Легури, метални позлатен, никогаш не fade Specification : - Вкупната Големина : 120 x 45 x 65 mm/ 4.7 x x 1.8 2.6 инчен - Spout Отворање Дијаметар : 16mm/ 0.6 инчен - Дното Дијаметар : 40mm/ 1.6 inch Package Вклучува : 3 Парчиња Genie Lamps Note : не користете детергент кој содржи кисели материи, како и вода и разни видови на greases, оксиди, итн., кој ќе предизвика корозија на површината на ракотворби.Ве молиме овозможи 1-2mm неточноста поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разликата се должи на следење опции.Ви благодариме.Овој објект не е масло за светилки, тоа е само еден колекционер/декоратор парче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата