.

.

FJLHSHIZA Кафе Кригла, Супа од Керамички Чаши со Рачки, 12 Оз Широк Големи Филџани Кафе Сет од 2, Кригла за Супа, Млеко, Чај, Cappuccino (Боја : Кафена)

FJLHSHIZA Кафе Кригла, Супа од Керамички Чаши со Рачки, 12 Оз Широк Големи Филџани Кафе Сет од 2, Кригла за

DEN 1125.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.35" W* 2.24" H, 12fl оз кафе кригла, сет од 2.Идеален како млеко кригла, cappuccino кригла, чај кригла.Одлично за овошје и бобинки со сладоледи, овес, и житарици.Или како супа на пример шолји со рачки, за топла супа, супа, и чили.Минималистички елегантен дизајн : Овие големи филџани кафе нудат едноставен врежана круг линија дизајн со стаклен сјај.Бела глазура внатре чаши е домот, кои се одлични за статистика и на домашен терен било кујната или дома декор стил.Кригла со рачки и пријатна глазура чувство, добри за стопанството.Супа на пример шолји со рачки со мазна глазура дека отпорно на гребење, дамка-отпорни, лесен за чистење без да се грижиш за сос и нафтени остатоци.Елегантна и издржлива големи филџани кафе, прилично изглед за трајни керамички кригла.Одличен подарок избор за роденден, годишнина, свадба, housewarming.Ние provide100% задоволство по продажба на услуги, ако има нешто во ред со вашиот ред, само се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме максимални напори да се реши вашиот проблем.Спецификација : Материјал : ceramic Size : 3.35"*2.24"капацитет : 400ml Heat Отпор : -20 ℃~+150 ℃Пакет Вклучува : 2 * кафе кригла.

Кон својствата

Material:
ceramic
Size:
3.35*2.24
capacity:
400ml
Heat Resistance:
-20 ℃~+150 ℃
Package Include:
2 * coffee mug :
Најдобри предлози во категоријата