.

.

Брада Straightener за Човекот, Miuphro PTC Керамички Греење Брада Straightener Четка, Мултифункционални Брада/Коса Зацврстување Четка Чешел со Прилагодлива Температура + Anti-Scald Фун?

Брада Straightener за Човекот, Miuphro PTC Керамички Греење Брада Straightener Четка, Мултифункционални Брада/Коса

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трето, Загрева Брада Четка има Автоматско исклучување функција ако уредот не е во употреба повеќе од 30 минути за да се осигура дека вие и вашата куќа е безбедноста.Нашите Miuphro брада зацврстување четка е првиот избор за бизнис патувања.Дури и тешка коса може да биде retouched во само неколку минути.Второ, двојно чешел анти-scalding дизајн спречи вашата кожа на лицето или прсти од добивање изгорени.Користење на PTC брзо греење технологија, греење трае само една минута, ја зачувате вашата енергија и време.Загреан брада straightener четка може да се задржи неверојатни ефекти за долго време и е добар почеток за еден ден на работа или живот.ТРИ температурата поставување за секој брада : 350℉(180℃) препорачуваме за мека beard390℉(200℃) препорачуваме за малку кадрава beard450℉(230℃) препорачуваме за тешки или брановидна кадрава beard3.Она што е уште повеќе изненадува е дека овој објект е исто така многу погодни за жени како косата straightener четка, што го долга коса повеќе сјајна и полн со ориентални женственост.Можете да ја користите оваа брада зацврстување чешел за да се создаде непречено, исправи брада или коса стил.▲【Секогаш Имајте Убав】Кога ви се случува надвор, сте биле хранети со непослушните брада?Како можеме да издвоите и да добијат двојно жетвата на кариерата и љубовта?Не грижете се, изберете го ова брада зацврстување четка, направете го тоа лесно да се обликуваат, се зголеми вредноста на шарм, и да се чувствуваат сигурни.Освојување на клиенти и љубители, почнувајќи со убава брада.На лесни големина го прави лесно да се стави во багажот. ▲【Лесно Да се Носат】Оваа жешка брада straightener четка поддржува напон од 110v да 220v.И едно-копче за контрола направи можете лесно да се користи. Анти-scalding двојно чешел дизајн, внатрешна греење, надворешната заштита, намалување брада штета, целосно да се заштити вашата кожа на лицето и прстите од добивање изгорени.Оваа брада straightener четка не само што не е погоден за секојдневна употреба, но исто така лесно да се создаде фризура која ќе го направи вашиот брада или губење на повеќе сјајна и straighter. Долго-траен, опуштено коса стил(и за брада и коса) : Висок квалитет на перформанси обезбедува долготрајни и лесен-за-спроведување на стил. ▲【Напредни PTC Керамички Греење Технологија】PTC Технологија може да ги одржуваат постојано, дури и греење ефекти кои ќе ја намалат потрошувачката на топлина на косата.Добар избор за вас и вашиот љубовник!ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ MIUPHRO БРАДА STRAIGHTENER ЧЕТКА?1.Густа керамички слој греење на 180℃ во рок од 1 минута, го зачувате вашето драгоцено време.Зацрвстувањето чешел четка ќе не затегнување или финтата вашата брада.SPECIFICATIOINS : Влезен Напон : 110 V~240 VProduct Големина : 260x50x48mm.Постојат ТРИ температура прилагодување за да ги задоволат вашите различните потреби од 350℉(180℃) да 450℉(230℃).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата