.

.

Zumba Спортски Танц Фитнес големо Влијание Тренингот Активен Спортски Градник за Жени

Zumba Спортски Танц Фитнес големо Влијание Тренингот Активен Спортски Градник за Жени

DEN 576.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СПОРТСКИ ГРАДНИЦИ ЗА ЖЕНИ : Овие женска спортски градници салата се направени од дише брзо сушење ткаенини за голема пот апсорпција; на flexi им помогнам на спортски градник е мек и удобен креирање на стил се чувствуваат во текот на athleisure и фитнес вежби во теретана.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : секси градници за жените се еластичен жените градници кои ќе ви се движат со леснотија, оваа секси врвни спортски градник има дебел ремени за екстра назад поддршка; овие тренингот поддршка градници за жените имаат мазна и рамна заклучување seaming, кој ги минимизира тело chafing.ШИРОК СПЕКТАР : Овие елегантен тренингот облека за жени, ви нудиме стилски и храбар изглед на моден од мала утеха градник плус големина градници за жените; го изберете вашиот неверојатни црн градник или возбудлива push-up градници со голем метален отпечатоци како тренингот врвот.КАКО ДА се НОСАТ : Ова големо влијание спортски градник е многу разновиден дека може да се меша и се поклопува со било тренингот облека за жени; проверете што некои од нашите појавување на сечење на врвот, резервоар врвот, camisole за жени и zumba облека за жените да ја заврши својата Zumba облека.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте целосно задоволни со вашиот фитнес тренингот градници за жените во било кое време или причина, ние ќе ви даде целосна наплата; пост прашање тука и ние ќе следи за да бидете сигурни дека вашата шопинг искуство е неверојатен;.Физичката активност го прави гради отскокнување нагоре, надолу и со континуиран и повторувачки движења може да резултира со болка, болка и доделување.Вежба облека за жени и Спортски градник големо влијание како и нашите Zumba тренингот градници за жените се направени за да се намали движењето и доделување.ЗА ZUMBA : Zumba Fitness е глобален начин на живот бренд кој осигурувачи фитнес, забава или култура во возбудливо танц-партија тренингот.Го измисли "фитнес-страни," Zumba часови мешавина оптимисти светот ритми со лесно кореографија, која обезбеди ефективно, вкупно-тело вежбање.Основана во 2001 година, компанијата сега е најголемиот брендирани фитнес програма во светот известување од повеќе од 15 милиони денари неделно класа учесници, во преку 200,000 локации, низ повеќе од 185 земји.СОВРШЕН ПОДАРОК : во Потрага по подарок за вашиот неверојатни Zumba инструктор или пријател, кој ќе знае да сака да танцува?Даде дар на танцот.Облечен Zumba атлетик носат за жените сакаат оваа Zumba градник блузи инспирира и дава право на среќен и здрав начин на живот.Давање на подарок наврати се секогаш во право зад аголот.Нашите спортски градници за жените се разликуваат од мали push up градник, плус големина спортски градник, Zumba V вратот градник, печатени жените градници, лесна градник да racerback спортски градник кој направи совршен подароци за родендените, ден на мајката, Божиќ, дипломирањето, булчински туш, постигнувајќи губење на тежината цел, или само неговото holidays.Visit.com/zumba за да пребарувате повеќе Zumba облека како што Zumba градници за жените, удобност градник, pushup градници за жените, графички дизајн секси градници, салата блузи, за жени, strapless градник, тренингот блузи, спортска маица, оглавник врвот и други тренингот блузи, за жени. 85% Полиестер, 15% Spandex : Кралската Смарагд, Љубов Тексас, Вооружени и Подготвени, Претпазливост, Gumball, Црна Мрежа, Водопад, Претпазливост Металик, Mell-О, Жолта, Шокантни Розова, Жолта, Војска Зелена, Жестока Розова 86% Polyimide, 14% Spandex : Назад кон Црна, Виолетова Месечината 87% Најлон 13% Spandex : Џерси Сина, Храбар Црна 1, Црна 89% Полиестер, 11% Spandex : Црна Храбар Најлон 43%, Полиестер 43% Elastane 14% : Heather во Сива боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата