.

.

Joycebaby Деца Момчиња Долг Ракав Господин Bowtie Комбинезони Облека Одговара На Поставени

Joycebaby Деца Момчиња Долг Ракав Господин Bowtie Комбинезони Облека Одговара На Поставени

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук.Добро направени и издржливи господин одговараат, Изработени од памук, мека и пријателски бебе кожата.НАЈДОБРИ Божиќ ПОДАРОК -Око-фаќање на боја, копче за затворање, убав bowtie, accomany вашата прекрасна babyt o искуство во оваа прекрасна christamas празник.Погоден за Крштевање, Церемонија, Забава, Свадба, Божиќ, Црква, Коктел забава или Роденден.Пакетот Вклучува : 1 блузи со лак вратоврска, 1 неформални панталони, 1 suspender.Големина За бебе момче : 12-18 МИЛИОНИ,18-24 M,3 T,4 T,5 T,6 T.Pls се најде големина информации во последната слика за вашиот референца.Добредојдовте на Joycebaby!Joycebaby се залага за принципот на Економски и на Модата, која нуди најдобри услуги и производи на нашите најмили клиенти.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме проверете ја висината референца и детали за големината на вашето момче.2.Поради следи пиксели прилагодувања, можеби има малку разлика помеѓу боја што го гледате на вашиот екран и точната боја на производот.3.Задржи сте задоволни и да ви обезбеди со најмногу пријателски услуги на клиентите во нашата продавница, ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди најдобар квалитет и услуга за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата