.

.

DXZJ 1:18 за Z4 Конвертибилна Легура Автомобил Модел на Автомобил Модел BMW Спортски Автомобил Колекција Автомобил (Големина : Б)

DXZJ 1:18 за Z4 Конвертибилна Легура Автомобил Модел на Автомобил Модел BMW Спортски Автомобил Колекција Автомобил

DEN 8762.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1,Високо-квалитетни материјали и силна еластичност : автомобилот е изработен од легура, пластични делови и гуми.Инсталирате, здрав pushback уред кој може да се лизга на мазна маса. 2,Многу реална автомобил модел : врати и аспираторот може да се отвори, таму е музика и светла. 3,Идеален подарок : деца како да го користите да се игра со пријатели.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.ДОВЕРБА AMT : Ние во AMT се modelers себе и ние пот детали, за да бидете сигурни дека секој комплет произведени е врвен квалитет во секој поглед!.Производ information Model името : 1 : 18 За Z4 Конвертибилна Легура Автомобил Модел на Автомобил Модел BMW Спортски Автомобил Колекција Car Car модел размер : 1/18 Car модел материјал : алуминиум material Car модел пакување : проѕирна кутија packaging Car модел димензии : должина : 23.5 см, ширина : 10 см, висина : 7 cm Model перформанси : На предната маска може да се отвори/задниот поклопец може да биде запечатен, на левата и десната врата може да се отвори, на воланот, а предните тркала се поврзани, и предни тркала може да се раководи.Потсетување : Постојат многу мали делови на телото, па бидете внимателни при гледање.Поради различни мерни методи, модел има некоја грешка од 1-2 CM;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата