.

.

TRPTLP707TEL - Tripp Лајт TLP707TEL Пренапони Стабилизатор

TRPTLP707TEL - Tripp Лајт TLP707TEL Пренапони Стабилизатор

DEN 270.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се продаваат како 1 Секој.Удобен, двострано дизајн.Тесен форма фактор.Accommodates трансформатор 3 приклучоци.Пропадне-безбедно термички осигурач.Дијагностички LED.Удобен двострано дизајн карактеристики определени страни за трансформатор и директно внесување приклучоци.Тесен форма фактор користи помалку подот.Можат да се сместат до три трансформатор приклучоци.Пропадне-безбедно термички спојување ги штити против оган и друга штета во случај на екстремни, продолжи во текот-напон или пренапони состојба.Дијагностички LED јасно укажува на моќ проблеми пред опрема е во опасност.Долги основани кабелот со простор за заштеда на прав агол plug достигнува дури и најдалеку штекер.УЛ/c UL Наведени за додаде мир на умот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата