.

.

40/65 / 80KA Пренапони Заштитен Уред Пренапонска Заштита Модул 385V AC Surge Protector Црвено Бакар Пренапони Arreste Коло Заштита за Брз Гром Заштита(65KA)

40/65 / 80KA Пренапони Заштитен Уред Пренапонска Заштита Модул 385V AC Surge Protector Црвено Бакар Пренапони

DEN 294.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.Функција : 1. Брз гром заштита, гаранции за безбедноста на апарати за дома и на своето семејство.2. Отстранлив собранието, лесно да се приклучокот и отстранете.3. Built-in црвена бакар додатоци имаат одлични електрична спроводливост.4. Пламен retardant и огноотпорни домување спречува заштитник од изгоруваат.5. Ниска остаток на напон, стабилни перформанси, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Порастот Заштитна Device Model : LT1-40, LT1-65, LT1-80 Setting Струја (Imax) : 40/65/80 KA (Изборен)Номинална Струја (Во) : 20/30/40 KARated Напон (Уз) : 385 V ACUp : ≤1.8 KV(40 KA), ≤2.2 KV(65 KA), ≤2.4 KV(80 KA)Пакет Листа : 1 x Пренапони Заштитен Уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата