.

.

Автомобил Декоративни Светлина Лента,Akoozn внатрешното Осветлување Пура Полесни Вози Авто LED ЕЛ Ладно Светилка за Промена Делови 4 Метри(Портокал)

Автомобил Декоративни Светлина Лента,Akoozn внатрешното Осветлување Пура Полесни Вози Авто LED ЕЛ Ладно Светилка

DEN 249.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мека светлина, без големи, безбедно возење, и стилски осветлување за да збогатете го вашето возачко задоволство.Широк спектар на апликации, достапни во врата, центар конзола управувачот, седиштата перница, седишта појас, инструмент-таблата светла, итн.Светлината може да биде свиткана, атипичен или обесени слободно да се направи било графички.Должината може да се намали и инсталацијата не е лесен.Овој производ не треба да бидат залепени, директно се стави на страна во просторот на вратата или инструмент-таблата, без инсталација проблеми.Ниска потрошувачка на енергија, 50~70% од LED светла, 20~40% од string светла, 1~10% од неонски светла.Безбеден за употреба, водоотпорен и зрачење-бесплатно, со живот до 10.000 часа.Различни бои за да се исполнат вашите различни потреби.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме двојно проверете дел број на вашиот објект, за појавување на информации за повикување само.2. Ако сте несигурни на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред купување за да се избегне непотребно се врати, благодарение!.Нашиот бренд е поддржана од страна на еден производ гаранција и премија по продажба на услуги се обезбедени од страна на нашите продавници.Ако имате прашања во врска со производ,ве молиме слободно контактирајте со нашите професионални услуги на клиентите,ние ќе ефикасно решавање на проблемот за вас.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Декоративни Светлина Лента Должина : Околу. 4 метри / 13.1 ft Светлина лента дијаметар : Прибл. 2.3 mm / 0.1 во, со 5mm за шиење работ 9 Бои(опционално) : Бела, Сина, Мраз Сина, Виолетова, Црвена, Портокалова, Розова, Зелена, Жолта Q&А: П : Како можам да се прави разлика помеѓу круг или клип?A : се Погледне во вашите потреби.Ако постојат простори, можете да го користите клип тип.Ако не можете да се, можете да го користите D-тип стап.П : Како треба да се жица тоа?A : Тоа може да биде вметната во пура полесни приклучок или оригиналниот автомобил жица, како што жица за поврзување на фарови или мала светла и светлата се синхронизирани кога фарови или мала светла се активирани.П : Колку метри јас треба да ги купите?A : воопшто инструмент-таблата потреби за 1~3 метри, и на вратата на потребите за 1~1.5 метри.Посебно, да се погледне на лак на инструмент-таблата.Мерење на големина или резерва долго точка.Вишокот може да се намали директно или сокриени во внатрешноста ентериерот на возилото.Не сече.Пакет Листа : 1 x Пура Полесни се Вози 1 x Автомобил Декоративни Светлина Лента Забелешка : 1. Ве молиме двојно проверете дел број на вашиот објект, за појавување на информации за повикување само. 2. Ако сте несигурни на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред купување за да се избегне непотребно се врати, ви благодариме! 3.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата