.

.

Calphdiar Mink Трепки Меки Сибирскиот Mink Трепките 5D Драматични Долго рачно изработени Око Трепките Pack 4 Пара

Calphdiar Mink Трепки Меки Сибирскиот Mink Трепките 5D Драматични Долго рачно изработени Око Трепките Pack

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Calphdiar Убавина верувам дека сите наши природни трепки се заврзана со рака да биде повеќе специфичен и шармантна.На Mink Трепките Пакет е Најдобар Избор. 25ММ Трепките - 100% Handamde да бидете сигурни дека се лесни, меки и памук бенд, удобно и кожата пријателски.Ве молиме да уживаат на mink трепките секојдневно.Совршен меки шминка, совршено во комбинација со свој трепките, супер меки и напредно, додава совршен износ на достоен должина и јачина на звук.Вашата шминка изгледа повеќе уникатен и нежна.Премиум Квалитет mink трепките.Ние сме вегетаријанци и calphdiar трепките беа направени од природни пролевање на косата, суровост-слободни !!.Издржливи трепките може да се користи до 9-11 пати ако тие се чуваат во соодветни начини (eyelash лепило НЕ е вклучена ве молиме).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата