.

.

C2G Кабелот за Напојување, Замена на Моќта Кабел, 3 Pin Конектор, Универзална Кабелот за Напојување, 5-15P да C13, 18 AWG, Црна, 3 Стапки (4.57 Метри), Кабли да поминат 03129

C2G Кабелот за Напојување, Замена на Моќта Кабел, 3 Pin Конектор, Универзална Кабелот за Напојување, 5-15P

DEN 107.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Го заменува изгубени или ислужени моќ канапи Универзален дизајн работи со вашиот КОМПЈУТЕР го следи во ЖИВО печатач или други уреди со 3 pin за струја.Користете го овој сестран 3ft моќ кабел за да стигнат до вашиот опрема & достави безбедно сигурен моќ Совршен за Телевизори компјутери и други gadgets,.Компатибилен со било кој уред се напојува со 3 pin врска Тешки-должност 18 мерач кабелот за напојување е целосно моделирани за максимална издржливост.Тестирани за безбедност перформанси и согласност од страна на УЛ C2 G кабли се и ефикасни и безбедни за употреба.Имате проблем со вашиот нов power кабел?Ние сме тука да им помогне на Сите C2 G кабли се обезбедуваат за квалитет и трајност.Компатибилни уреди : Персонален Компјутер.Замена на кабелот за напојување за КОМПЈУТЕР, монитор, принтер, скенер, итн.Го замени вашиот overused или неоправдан моќ кабел, или само да добијат некои екстра кабли за погодност.Оваа универзална кабелот за напојување е дизајниран да работи со повеќето Компјутери, монитори, скенери, печатачи и други уреди кои го користат 3-pin покровот моќ конектор.Плус оваа тешка должност 16 AWG кабелот карактеристики целосно моделирани дизајн за максимална трајност и долг живот.Женски конектор приклучок директно во уредот додека машки конектор приклучок во стандарден штекер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата