.

.

OTKEFDI OBD 6 Pin Кабел РК Мотор Kline и МОЖЕ да-Автобус OBD2 Адаптер

OTKEFDI OBD 6 Pin Кабел РК Мотор Kline и МОЖЕ да-Автобус OBD2 Адаптер

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ Оваа 6pin OBD Мотор кабел PIN-НАДВОР е дизајниран за понова НАС / Бош / Индиски стил конектор pin-out (со ДА-АВТОБУС протокол).Пред купување, ве молиме проверете ја PIN-ИЗЛЕЗ е да се одговара на вашиот мотор. ❤ 6 Pin OBD адаптер е само дијагностички кабел за да го поврзете вашиот мотоцикли и OBD скенер/интерфејс. ❤ 6 Pin адаптер кабел е за KTDuke/РК мотор Може да-автобус протокол,се однесуваат на подолу детали мотоцикли листа ве молам. ❤ Оваа 6 Pin OBD адаптер е компатибилен со OBD2 мобилен телефон Апликации, како што се вртежен момент, OBD Фузија и други 3rd партија дијагностички софтвери. ❤ Оваа 6-pin OBD кабелот е направен во добар пламен retardant материјал за да се спречи вашиот дијагностички алатки и/или мотоцикли.Опис : Ова OBD 6 Pin Мотоцикл Адаптер Кабел ви овозможува да го поврзете вашиот KTDuke/РК Мотоцикли(со Kline или CANBUS протокол) на компатибилен OBD2 дијагностички уреди Компатибилни Мотоцикли : 2011-2017 KTNDuke 125 2011-2017 KTNDuke 200 2011-2017 KTNDuke 390 2011-2017 РК 125 2011-2017 РК 200 2011-2017 РК 390 Содржина : 1pc 6-Pin за да го OBD2 16pin женски адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата