.

.

ANECO 12 Пакет Божиќ Бивол Plaid Лакови ПВЦ Божиќ Венец Лакови Божиќ Дрво Оркестарот Лакови за Внатрешна Отворено Венец Дома Украси, 5 x 8 Инчи

ANECO 12 Пакет Божиќ Бивол Plaid Лакови ПВЦ Божиќ Венец Лакови Божиќ Дрво Оркестарот Лакови за Внатрешна Отворено

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Традиционалните Божиќни лакови : овие класичен Божиќ лакови се исти со бивол plaid пазарот модели и печатени со снегулка обрасци; тие се незаменливи украси за Божиќ, може да ги красат секое место во домот и да се создаде пријатна атмосфера.ПВЦ материјал : површината на лакот јазолот е направен од материјал, кој се одржува изглед и текстура на лак јазол; задниот дел е направен од тврд ПВЦ пластика, која може да се направи поклон јазол форма се ослободи од брчките и деформација, начин на чување на интегритетот и убавина на овој Божиќ декорација.Лесен за користење : секој Божиќ лак е опремен со kink со тенка жица, кој е погоден за вас да се обеси на целна позиција; тоа ќе ви донесе повеќе да се забавуваат и да ви помогне да DIY различни Божиќ занаети.Широк спектар на употреба : може да се врзуваат Божиќ се поклонува на вашиот Божиќ венци, windows, дрвја, по скали, ѕидови, врати, огради за да додадете повеќе боја и убавината на вашата Божиќ партија, создавајќи пријатна се чувствуваат.Количина и големина : секој пакет вклучува 12 Божиќ лакови со големина од 5 x 8 инчи, погоден за широк спектар на апликации, креирање на атмосфера за Божиќ вашето семејство, погоден за различни надворешна и внатрешна декорација.Класичен Божиќ стил лакови, со популарни бивол plaid шема, печатени со бели снегулки кои се убави и дарежлив, додавајќи стилски и убави атмосфера на вашиот Божиќ decorations The лакови содржат PVC облога и се покриени со бивол plaid ткаенина, класичен облик, повеќе durable Instruction за употреба : Постои виси јаже на задната страна на лак, кој лесно може да се закачи на Новогодишни елки, плакари, врати и прозорци, escalators, итн.Карактеристики : Материјал : крпа и pvc Colors : Како слика shows Size : Како слика shows Package вклучува : 12 x Божиќ лакови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата