.

.

mDesign Правоаголна Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Корпа за долна Облека, Градници, Чорапи, Leggings, Облека, Purses, Шамии, Поставени на 2 - Крем/Есп?

mDesign Правоаголна Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Корпа за долна Облека, Градници,

DEN 216.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Овие мека складирање организатор кантите задржи плакарот нередот под контрола со зачувување на сите ваши essentials; ги Зачувувате и организирате чорапи, облека, ремени, раководител обвива, хулахопки, долна облека, долна облека, camisoles, резервоар блузи, спортски градници, leggings, јога панталони, спортски облека, постелнина, шалови, purses, вреќи, ракавици, опрема, книги и повеќе; Убаво големина, ќе најдете мноштво користи за овие забава и модерен кутии за складирање; Вклучува 1 голема организаторот и 1 мала организатор; 2 Пакет.СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Овие мека складирање организаторите се задржи плакарот нередот под контрола; Употреба множители заедно за да се создаде поголем storage системи или поединечно за да одговараат на вашите потреби; Совршен за употреба на dressers и суета блузи, за чување на шминка, козметика, четки, чешли, barrettes, клипови, раководител бендови и коса додатоци; Одлични за дете соби; Fold flat за лесно складирање кога не е во употреба.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; ги Користите овие каде што сакате да додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Одлични за плакари, салон фиоки, лен плакари, менување на табели, салон блузи; Совршен за куќи, станови, апартмани, condos, ученичките домови, campers, RVs и повеќе.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мали Организатор Мерки 7.5" x 11.75" x 4.1" висока; Голем Организатор Мерки 12.375" x 14" x 4.1" висока.Креирајте кориснички складирање со различни ткаенини фиока организаторите.На декоративни печати додава еден допир на стил во вашата соба.Место организаторите во фиоки, плакари или на врвот на dressers и суета маси.Совршен за секоја соба во куќата!Организаторите се одделат и да ги чува сите ваши essentials, и направете го тоа лесно да се најде и да го имате она што ви треба веднаш!Организирана дома е среќен дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата