.

.

Auxbeam 7 LED Светло Бар Поплава Led Работа Светлина 36W Off Road Возење Светла со LED Работа Светлина Рокер Префрлате

Auxbeam 7 LED Светло Бар Поплава Led Работа Светлина 36W Off Road Возење Светла со LED Работа Светлина Рокер

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој 7 инчен LED Светло Бар доаѓаат со Соодветна вертикална перки дизајн за подобро ладење.Назад домување и предната маска може да се одвои, лесно да се уништат и да го замени.Совршен Дизајн : Направен од 12*3 W висок интензитет LED чипови; Вкупно 36 W на 6,500 К Боја Температура со 3600 Lumens.Осветлување на целата напред гледање област, даваат поголема видливост без замор на очите.Супер Безбедно : Дизајнирани да издржат било која состојба, 6063 Алуминиум Тело за Сила и Издржливост.Високи перформанси на тесни водоотпорен, dustproof, quakeproof.LED Switch Операција : НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ.Работен Напон : 12-24 V.Работна Струја : 20 A.Светло на индикаторот : Сина.Погодни за конверзија контрола на автомобил за луѓе на сите опрема.Рокер Прекинувачот е погодна за сите 12 / 24v автомобил батеријата, како автомобили, мотори, автобуси, бродови, RVs, чамци, шлепери, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата