.

.

Зголемување НА Крпи, Сет од 2 Ист Кујна Микрофибер Крпи(15x25) Зеленчук,како Пиперки &Домати

Зголемување НА Крпи, Сет од 2 Ист Кујна Микрофибер Крпи(15x25) Зеленчук,како Пиперки &Домати

DEN 1939.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 ИСТО КРПИ Мерка 15" x 25".Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Тоа е сосема нов, со ознаки.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум продажба на СЕТ ОД 2 ИСТ КУЈНА МИКРОФИБЕР КРПИ (15" x 25") ЗЕЛЕНЧУК,како ПИПЕРКИ & ДОМАТИ, како што е прикажано на сликите.Машина За Миење.Тоа е сосема нов, со ознаки.Произведено во Кина од страна на Navulu Дома.Ве молиме проверете го мојот други огласи и ако купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.Јас ќе брод во САД само (или на Меѓународно ниво од страна на Глобалните Превозот) штом ќе може да оди на поштата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата