.

.

12 3D Телефон Екран Enlarger, Сина Светлина Закривен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,HD Екран Засилувач, Виткање Екран Зголемувачот за Филмови, Видеа, Игри

12 3D Телефон Екран Enlarger, Сина Светлина Закривен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,HD Екран Засилувач,

DEN 310.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 D уживање и radition заштита -Се HD оптички зум технологија, ABS + 3 D крива екран, 3 D визуелни уживање.Криви екран го прави телефонот да се прикаже поголем, ги тера луѓето да се види поудобно од традиционалните рамни леќи.Ефикасно спречување на зрачење генерирани од страна на мобилен телефон да му наштети на човечки очи. 3 D Закривен Екран Зголемувачот : екранот На телефонот зголемувачот е наменета за повеќето од мобилен телефон.Екранот на телефонот зголемувачот да magnifies вашиот паметен телефон екранот 2-4 пати, целосно одговара на кривина на човечкото око, повеќе сакаат да се види.Ако сакате да следите ТВ серија или филм,тоа ќе биде голема помош.Можете да уживате во гледање HD искуство додека лежи на троседот или креветот.Вие само треба да купи екран засилувач за економски и опуштено, наместо на таблета.Најдобар растојание за да се види на видео е 1 - 3 метри.Оваа 3 D закривен екран зголемувачот се препорачува за употреба во слабо осветлување средини, и гледање ефект ќе биде повеќе очигледни и најдобро.Тоа не е препорачливо да се користи во осветлување и рефлексивни на животната средина. (Поради доволно светлина ќе предизвика рефракција, предизвикувајќи светлина конфузија, замаглувањето на сликата).Подарок за Семејството и Пријателите : 3 D телефон екран enlarger многу лесен за употреба, и на екранот не е лесно да се деформирани.Добар подарок за децата, да им помогне да ги заштитат своите очи од блиску гледање на далечина.Најдобар Подарок за возраст,им помогне да го видите на екранот повеќе јасно.Зошто го купи 3 D закривен екран засилувач? 1.Анти УВ, заштита од зрачење. 2.Компатибилен со сите паметни телефони. 3.Мала тежина и количка за дизајн го прави лесен за носење. 4.12" екран и силиконски вшмукување чаша, ви нудиме најпознатите своевидно визуелно уживање. 5.Не батеријата е потребно, одлична за дом, канцеларија, кампување, патување, и др.Едноставни и стилски дизајн, помогне да се заштитат очите од прилично блиску гледање distancemake и зрачење, овој производ е добар избор за одмор подароци за вашите familys или пријатели.Тоа исто така може да се користи како традиционален целосна страница зголемувачот да читаат книги или весници, добар подарок за стари лица.Почитувани клиенти,добредојдовте на нашата Продавница за Накит,ние сме толку чест да послужи за вас.Ако имате било какви прашања,pls не двоумете се да контактирате со нас.можете да ни испратите е-Маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,pls ни кажете,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација, ние ќе го направи подобар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата