.

.

Патникот Страна Огледало Стакло, Хонда Граѓански Купе

Патникот Страна Огледало Стакло, Хонда Граѓански Купе

DEN 244.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Најекономичен начин да го замени разбиена Огледало стакло.Стакло мерки 4 7/16" високи по 6 15/16" широка и 7 3/8" дијагонално.Ова стакло одговара на Ретровизорите со Рачно и Моќ функции само.Монтажа лента вклучени за ниско-кавга стап-на инсталација.Чекор-по-чекор инструкции за лесна инсталација.Патникот Страна Замена Огледало Стакло, Хонда Граѓански Купе, 4 7/16" x 6 15/16" x 7 3/8".Конвексни Леќа.Огледало стакло нема греење способности.Огледало нема претвори сигнал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата