.

.

X-DREE 4mm x 40mm Пролет Toggle Шупливи гипс картон Празнина Ѕид Водител на Гром Fixings 6 Компјутери(4mm x 40mm Resorte Toggle Hueco де yeso Cavidad Anclaje де споредено Tornillos fijaciones 6 piezas

X-DREE 4mm x 40mm Пролет Toggle Шупливи гипс картон Празнина Ѕид Водител на Гром Fixings 6 Компјутери(4mm x

DEN 780.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : За Да Се Префрлате Гром; Материјал : Метал.Тежина : 56g; Пакет Содржина : 6 x Toggle Гром.Тема Големина : 4 x 40mm/0.16" x 1.6" (D*L).Главната Боја : Сребро Тон(Боја на директорот : Tono plateado.Клипот Димензии : 50 x 11 x 11mm/2" x 0.43" x 0.43" (L*Макс.W*Макс.T)(Tamaño del клип : 50 x 11 x 11 mm / 2' 'x 0.43' 'x 0.43' '(L * Макс.W * Макс.Т). 4mm x 40mm Пролет Toggle Шупливи гипс картон Празнина Ѕид Водител на Гром Fixings 6 Pcs M4 пролет toggle гром завртка.Сите метални светло должност празнина fixings, се повеќе издржливи.На крилјата на на за да се префрлате се шири товарот во текот на пошироката област со само проширување machanism, фиксна повеќе цврсто.Може да се инсталира на гипс картон празнина ѕид да се одржи полица, завеса род, hallstand, светилки.Инсталиран Метод : Опис во Spanish4mm x 40mm Resorte Toggle Hueco де yeso Cavidad Anclaje де споредено Tornillos fijaciones 6 piezas Nombre del producto : perno де palanca; материјал : metal Peso : 56 g; Contenido del paquete : 6 x Perno де palanca Tamaño де ла rosca : 4 x 40 mm / 0.16' 'x 1.6' '(D * L)Боја директорот : Tono plateado Tamaño del клип : 50 x 11 x 11 mm / 2' 'x 0.43' 'x 0.43' '(L * Макс.W * Макс.Т).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата