.

.

DII Кујна Додатоци Ретро Колекција, Керамика, Utensil Носителот, Црна

DII Кујна Додатоци Ретро Колекција, Керамика, Utensil Носителот, Црна

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КЕРАМИЧКИ UTENSIL НОСИТЕЛОТ : Мерки 5.25 во дијаметар и 7,5 инчи во висина.ЗАДРЖИ ВАШАТА КУЈНА ОРГАНИЗИРААТ Тешки керамички utensil носител е машина за миење садови безбедно; Чувајте ги сите на вашите најчесто користени прибор содржани и во постигне со овој држач.ЕДНОСТАВЕН, СОФИСТИЦИРАН, ФУНКЦИОНАЛНИ : Овој дизајн е забавно и лесно се вклопува во со толку многу видови на décor.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : Дали даваат како подарок или употреба во вашиот дом, со овој сад сигурно ќе го додадете шарм на било кујна и надополнува од гостите.ПОВЕЌЕ DII ДОМА DÉCOR : Ние нудиме прекрасен дом и кујна производи, Кликнете на DII линкот погоре за да ги истражуваат сите наши придонеси.DII нуди целосна збирки на тренд врз основа дизајни, со што ќе се свежи, иновативни линии на квалитетот дом и градина производи за секоја сезона.Нека DII производи стане значаен дел од вашиот живот.Овој едноставен, софистициран, и функционална сет вклучува 4 тешки пластични садови од различни големини.Керамика се машина за миење на садови и безбедна храна.На бамбус капак и силиконски запечатување прстен помага да се задржи на воздухот надвор, создавајќи херметички средина да се задржи содржината суво, свежо, и слободни од инсекти или мириси.Фаза вашиот утрински пијалок област со овие слатки керамички тегли.Контејнерите се подготвени да ги собере сите ваши одат-да пијалаци мирудии во утринските часови и да се координираат со вашата кујна внатрешни работи.Имајте свежо кафе или Keurig чаши блиску до вашето кафе тенџере или еспресо машина и додадете лажичка или две од шеќер, или ако сте во расположение за смирување чаша чај, оди за тоа!Овие проекти се направени со секојдневните задачи во предвид при давањето на класична кујна додаток кој ќе донесе шарм и софистицираност на вашата кујна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата