.

.

Aexit 50 Компјутери Индустриски Прекинувачи 8.5x8.5mm Еден Contat Тактилни Притисни Pushbutton Прекинувачи Копчето се Префрла

Aexit 50 Компјутери Индустриски Прекинувачи 8.5x8.5mm Еден Contat Тактилни Притисни Pushbutton Прекинувачи

DEN 1891.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Push Копчето Прекинувач;Контакт Тип : Еден.Димензија : 8.5 x 8.5 x 18mm/ 0.33" x 0.33" x 0.71"(L*W*H);Pin Број : 6. Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сива,Црна ,Бела.Тежина : 33g.Пакет Содржина : 50 Компјутери(±2%) x Push Копчето Switch.Спецификации : Описи : Карактеристика еден контакт, 6 игли, притисни копче, итн.Широко се користи во applicance, електрична светилка, светилката, или електронски DIY проекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата