.

.

SZCO Материјали Midsize Две Нож Trapper Нож

SZCO Материјали Midsize Две Нож Trapper Нож

DEN 2304.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.5 Инчен затворени должина.Нерѓосувачки челични ножеви.Две ножеви вклучени.Colorwood се справи.Дувачкиот лагер и bolsters.Оваа Midsize Две Нож Trapper Нож од страна на Szco Резерви е 3.5 Инчен во затворени должина.Две ножеви се направени од не ' рѓосувачки челик.Дршката е направен на боја на дрво.Овој нож е месинг bolsters и месинг лагер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата