.

.

X-DREE М4 Кол Женски Навој Пролет Натоварени Празен Ѕид Сидро за да се Префрлате Крило Орев 25pcs(M4 Кол Hilo rosca de hembra cargado Ancla де споредено hueca Toggle Крило Орев 25pcs

X-DREE М4 Кол Женски Навој Пролет Натоварени Празен Ѕид Сидро за да се Префрлате Крило Орев 25pcs(M4 Кол Hilo

DEN 2064.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 25pcs x Toggle Крило; Име на Производ : за да се Префрлате Крило Орев.Тежина : 60g.Димензија : 38 x 10 x 12mm/1.5" x 0.4" x 0.47" (L*Макс.W*Макс.T)(Dimensión : 38 x 10 x 12 mm / 1.5' 'x 0.4' 'x 0.47' '(L * Макс.W * Макс.Т).Тема Дупка Кол : M4/0.16"(Diámetro del Orificio del Rosca : M4 / 0.16' '.M4 Кол Женски Навој Пролет Натоварени Празен Ѕид Сидро за да се Префрлате Крило Орев 25pcs Spring натоварени toggle крило орев.Сите метални светло должност празнина fixings, се повеќе издржливи.На крилјата на на за да се префрлате се шири товарот во текот на пошироката област со само проширување machanism, фиксна повеќе цврсто.Може да се инсталира на гипс картон празнина ѕид да се одржи полица, завеса род, hallstand, светилки.Завртки кои не се опфатени тука!Инсталиран Метод : Опис во Spanish M4 Кол Hilo rosca de hembra cargado Ancla де споредено hueca Toggle Крило Орев 25pcs Color директорот : Tono plateado; Материјал : Metal Contenido del paquete : 25 piezas x ала де palanca; Nombre del producto : tuerca де mariposa де palanca Peso : 60g Dimensión : 38 x 10 x 12 mm / 1.5' 'x 0.4' 'x 0.47' '(L * Макс.W * Макс.T) Diámetro del Orificio del Rosca : M4 / 0.16' '.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата