.

.

Arakierst 100pcs Дрвени Oblate Монистра Лабава 20mm Недовршени Круг Дрво Чип DIY Дома внатрешна Декорација Додатоци за Занает Изработка на Накит

Arakierst 100pcs Дрвени Oblate Монистра Лабава 20mm Недовршени Круг Дрво Чип DIY Дома внатрешна Декорација

DEN 368.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Органски Oblate Дрво Круг Чип Монистра,DIY teething монистра,Боја : Природна дрво.Големина : 20cm,Hole2mm, пакување количина : 100pcs.Природни материјали, не-токсични, phthalate&BPA-free,Латекс Слободни,Доведе Слободни.Не се лекува дрво погоден за diy,Мазна, голема занаети, Тие може да се користи како приврзоци, украси.Прекрасна Цртан филм Облик-Тоа е, исто така, погодна за декорација додатоци,Кога вашиот момчиња или девојчиња растат тие, исто така може да ги користат како играчки за издржлив дизајн.Добредојдовте на Arakierst Our производи се сакан од мајки од целиот свет.Дрво не привлече прашина,Сува пред складирање.Модерен накит за мајка дека се безбедни за затегнување, допир и џвакање.Дизајниран за тинејџерите и родители кои сакаат да accessorize со изработка на нивните сопствени нараквици, ѓердани и други изработката на проекти.1.Ние користиме високо квалитетни материјали.Слободни на BPA, ПВЦ, Phthalate, Олово и Кадмиум. 2.Само како монистра додаток, не може да се користи како играчка,ве Молиме да користите string да се направи заштита ѓердан, нараквица, pacifier синџир. 3.Ве молиме чувајте го ова на производот подалеку од деца под 6 години.Само како накит додатоци. 4. Не се лекува дрво погоден за diy,Мазна, голема занаети, Тие може да се користи како приврзоци, украси, Дома внатрешна декорација 5. Поради различни екранот, производ во боја може да биде малку поинаков. 6. купувачите да купуваат производи и употреба на производот сноси целосна одговорност.Продавачот не е одговорен за небрежност на употребата на купувачот.Споделување на вашата креација со сите на мајка ми кога ќе го напуштите вашиот повратни информации!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата