.

.

Vilihy 5 Метри Автомобил Внатрешни работи Осветлување Авто LED Лента ЕЛ Челичното Јаже Авто Атмосфера Декоративни Ламби Флексибилни Неонски Светлина DIY

Vilihy 5 Метри Автомобил Внатрешни работи Осветлување Авто LED Лента ЕЛ Челичното Јаже Авто Атмосфера Декоративни

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

16 FT флексибилни ЕЛ жица : Неонски јаже светлина должина : 5 метри; Жица-Дијаметар : 2.3 mm; Шиење Edge : 5mm, Неонски Electroluminescent (ЕЛ) Жица, флексибилни и отпорен на вода, лесно да го инсталирате, може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина.но ќе треба да се запечати нов крај.Повеќекратна употреба : Добро за партии, ноќта на Вештерките костим, Божиќ декорација, кампување бар, DIY знаци, надвор опасност предупредување индикација, отворено реклама знак, флеш играчка, уметности и занаети производ, спортски стока, облека, ѕид и покрив, сликата на екранот, Фестивал декорација, оградата и дрво, Флеш реклама, зборови и слика, кабинетот и прозорец, врата и мебел, предупредувачки знак, скалило и премин, doorplate и излез, и така натаму.Издржливи : Лесно за користење, може да се залепи на површината од селотејп, pin, cyanoacrylate лепило, жица капи и сл.Ниско-енергетски electrode жица практични и безбедно, водоотпорен, без зрачење, Живот до 1000 часа.Soft light : Може да биде лесно свиткана, заврзана, се сече и се поврзани, без да влијаат на осветленост, висока Осветленост и помалку потрошувачка на енергија, не блескавите и многу модерен.Пакет и Гаранција : 1 x 16ft ел жица, 1 x el жица линија возачот.Таму ќе биде малку бучава при користење на производот.Ние обезбедуваме 12-Месечен Замена Гаранција, со состојба на 30 Дена Гаранција за враќање на Парите, Пријателска Поддршка на Корисниците на.Спецификација : Светлина, Боја : Црвена, Сина,Светло Сина,Бела,Светло Зелена,Виолетова,Розева,Зелена(изборен)Должина : 3m,5m(изборен)Жица со Дијаметар : За 2.3 mm Power Понуда : Со Автомобил Цигара Connect Package се Вклучени : 1 x EL Wire1 x Автомобил Цигари се Поврзете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата