.

.

Aexit 3pcs Метрички Осветлување тела и контроли M10 1mm Теренот Тема Цинк Позлатен Цевка Брадавица Светилка Делови 45см Долго

Aexit 3pcs Метрички Осветлување тела и контроли M10 1mm Теренот Тема Цинк Позлатен Цевка Брадавица Светилка

DEN 2342.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 232g; Пакет Содржина : 3pcs x Светилка Брадавица.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M10. Тема на Теренот : 1mm; Име на Производ : Светилка Брадавица.Вкупна Должина : 45см / 17.7".Опис : Овие се M10 навој светилка брадавица и тие се шупливи за theading кабел.Ова е совршен за светилки, лустери, candelabras и други светлина фитинзи или било кој тип на projets.Овие цевки се 1mm парична казна теренот тема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата