.

.

Вудсток D4629 Пескарење Ракави со 100 Ронки (3 Парчиња), 2-1/4 x 7-1/2

Вудсток D4629 Пескарење Ракави со 100 Ронки (3 Парчиња), 2-1/4 x 7-1/2

DEN 384.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум оксид пескарење ракави.Совршен за употреба со популарни рачен Пневматски тапан сандерс. 100 ронки ракав.Овие пескарење ракавите се наменети за нашите D4595 рачен пневматски тапан Сандер.Достапни во многу жито за различни апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата