.

.

Побогати-Р Surge Protector Arrester,Молња Пренапони Arrester Заштита Антена Surge Protector Arrester Заштита Коаксијален Кабел N Машки N Женски

Побогати-Р Surge Protector Arrester,Молња Пренапони Arrester Заштита Антена Surge Protector Arrester Заштита

DEN 358.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Коаксијален surge protector,полн бенд заштита.DC2500 MHz.Деликатна arrester, подобра заштита за трансиверите, корисници, итн.Тоа е направен од висок квалитет на ABS и метал, издржлив, лесен за инсталација и лесен за употреба.Мали и деликатни изглед, мала тежина, лесно да се носат, може да се користи во секое време и насекаде.Заштита ефект е добро, безбедност е загарантирана, може да бидат сигурни да го користите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Surge Protector Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+ АБС Боја : Како на Слики Прикажани Производ Големина : Прибл.Тежина : Околу. 120g/4.2 оз Фреквентен Опсег : DC-2500 MHz Отпорност : 50Ω Конектор Тип : N Главата J-KVSWR : 1.1 Врв Моќност : 400 W Проток : 50 KA Вметнување на Косата : 0.2 d B Интерфејс : N Машки N Женски Пакет Листата : 1x Surge Protector Arrester1x Настава.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Surge Protector
Material:
Stainless Steel+ ABS
Colour:
As Pictures Shown
Product Size:
Approx.
Weight:
Approx. 120g/4.2oz
Frequency Range:
 DC-2500MHz
Impedance:
 50Ω
Connector Type:
N Head J-KVSWR
Peak Power Capacity:
400W
Flow:
 50KA
Insertion Loss:
 0.2dB
Interface:
 N Male to N Female
Package List:
1x Surge Protector Arrester1x Instruction :
Најдобри предлози во категоријата