.

.

JRSHOME Нови Слепа Точка Огледало 2 парчиња Авто 360° Широк Агол Конвексни Задната Страна Приказ за Автомобил Камион SUV

JRSHOME Нови Слепа Точка Огледало 2 парчиња Авто 360° Широк Агол Конвексни Задната Страна Приказ за Автомобил

DEN 736.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

➽ Одличен Квалитет : HD Стакло, опремување со добра лепило за притисок осетлив лента за инсталација.Широка Примена : таа е погодна за секој камион, автомобил, ЏИП, RVs и комбиња. ➽ Новиот Дизајн : Најновата надградба ротирате прилагодливи слепа точка огледало, се зголеми вашиот поглед со широк агол во автомобил. ➽ Добри Перформанси : IP67 водоотпорен, рѓа отпорни и стакло ќе не haze, погоден за внатрешни работи или надворешноста употреба. ➽ Разумен Поглед агол : Флексибилен конвексни форма на слепа точка огледало ви помага да се предвидат следните околина кога додавање или менување ленти. ➽ Пакетот Вклучува : 2 x Автомобил Слепа Точка Огледала.JRSHOME е Бренд на Резервни Автомобилски Дел.Како Професионални Услуги на Авто-Делови.Ние Одржување на Високи Стандарди на Квалитет и се Стремиме за 100% Задоволството на Клиентите.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет загарантирана!Новиот Дизајн : Најновата надградба ротирате прилагодливи слепа точка огледало, се зголеми вашиот поглед со широк агол во автомобил.Одличен Квалитет : HD Стакло, опремување со добра лепило за притисок осетлив лента за инсталација.Добри Перформанси : IP67 водоотпорен, рѓа отпорни и стакло ќе не haze, погоден за внатрешни работи или надворешноста употреба.Разумен Поглед агол : Флексибилен конвексни форма на слепа точка огледало ви помага да се предвидат следните околина кога додавање или менување ленти.Широка Примена : таа е погодна за секој камион, автомобил, ЏИП, RVs и комбиња.Големина : 5.12x1.18x0.39inch/130x30x10mm Инсталација метод : 1. Чиста назад паста делови, да ги задржи на суво. 2. Соодветна употреба на фен и други алатки на малиот фан залепени гума греење. 3. Гума хартија клун исклучување, додека страна на солза. 4. Залепете соодветна притисок по цедење, според карактеристиките на лепило, ве молиме да не се мијат во рок од 24 часа.Пакетот Вклучува : 2 x Автомобил Слепа Точка Огледала.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата