.

.

Uva Ursi Лист 480mg 100 Капсули Bearberry

Uva Ursi Лист 480mg 100 Капсули Bearberry

DEN 623.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се користи за повеќе од 10 векови во Кина, без Глутен, исто Така познат како bearberry Uva Ursi, исто така познат како bearberry, се користи од страна на билкари, за над 1.000 години во Кина.Марко Поло се изјасниле неговата употреба во 13 век и помогна да се донесе употреба на Uva Ursi за западна Европа.Мајчин Американците исто така се користи Uva Ursi за стотици години. .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата