.

.

Smart WiFi Plug Smart Штекер WiFi Приклучок за Штекер за Далечинска Контрола на 2 USB Порти Вклучите Полначот Енергија Монитор за Домашна Канцеларија Бела

Smart WiFi Plug Smart Штекер WiFi Приклучок за Штекер за Далечинска Контрола на 2 USB Порти Вклучите Полначот

DEN 693.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Smart Штекер содржи Времето функција, можете да го поставите закажани/одбројување/јамка тајмери за да го вклучите/исклучите во одредено време.Можете да ги Споделите контрола на вашиот паметни дома со вашето семејство со овој Smart Wi Fi Штекер.Нашата Smart Штекер WIFI има Далечински/исклучување, што значи дека можете да го вклучите/исклучите електрични уреди од било каде.Smart Plug Wi Fi Штекер е многу Лесен за употреба, само приклучете го во вашиот штекер.Smart WIFI Приклучок за Штекер нуди Хуманизирано со мулти-портен USB дизајн, USB преклопник може да биде независно контролирана на мобилен СТАН, и штекерот не влијаат едни на други.Description The Wi Fi plug/чашката е еден вид на паметни дома производи кои треба да се користат под покривање на Wi Fi мрежа.Хуманизирано со мулти-портен USB дизајн, секоја USB интерфејс е еквивалентно на стабилна високо-моќ конектор, еден излез и две машини се поделени, USB преклопник може да биде независно контролирана на мобилен СТАН, и штекерот не влијаат едни на други.Независна времето и независна контрола на одбројување.Features Smart socket-Боја : бела.-Материјал : ABS.-Големина : 4.72x1.96x2.75inch.Велика БРИТАНИЈА Plug Input напон : 100-240 VMaximum струја : 10 A &16 AUSB интерфејс : 5 V/2.1 AWi Fi тип : 2.4 GHz Пакет Including1 * smart socketn1 * Настава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата