.

.

Паркер 371PLPSP-10M-12M Композитни Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Стакло Армирано Најлон 6.6, Притисни-за-Поврзете се и Plug-in Матични Plug-in Кандидира Tee, 10 мм и 12 mm

Паркер 371PLPSP-10M-12M Композитни Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Стакло Армирано Најлон 6.6,

DEN 124.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стакло армирано најлон 6. 6 тело.Нерѓосувачки челик земи прстен.Во согласност со исо 14743. Нитрилна Д-печат обезбедува позитивен печат на К. Г. на цевка, во двете статичка и динамичка позиции. 100 проценти течење тестирани во производство.Композитни притисни-за-поврзете фитинзи обезбеди едноставен начин на поврзување на цевки за монтирање.Prestolok композитни делови намалување на собранието време со елиминирање на употребата на ракав и затегнување на лешник.Произведени од страна Паркер, Направен во сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата