.

.

Albedel 4 парчиња Срце Облик Порцелански Соја Сос Сад Керамичка Натопи Потопување Чаши Бело за Вечера Печење и Готвење СКАРА

Albedel 4 парчиња Срце Облик Порцелански Соја Сос Сад Керамичка Натопи Потопување Чаши Бело за Вечера Печење

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Удобно Дизајн оди со Мазна површина и лесно да се чисти.Високо квалитетни Порцелански ќе го направи Порцелански Сад се намали било пукнатини, дамки, и гребење во секојдневна употреба во голема мера.Безбедно за употреба-Користејќи еден вид на премија олово-слободните и не-токсични керамика, многу е безбедно за употреба и Сад може да се користи за машина за миење садови микробранова Печка Фрижидер во секое време.Оваа големина е добро за вас да ги користите широко како што е Вечера за Печење СКАРА и Готвење.Големина : 7.5 cm x 7cm x 2.5 cm/ Боја : Бела.Albedel 4 парчиња Срце Облик Порцелански Соја Сос Сад Керамичка Натопи Потопување Чаши Бело за Вечера Печење СКАРА и Готвење Опис : 1) Висок квалитет Порцелански ќе го направи Порцелански Сад се намали било пукнатини, дамки, и гребење во секојдневна употреба во голема мера 2) Безбедно за употреба-Користејќи еден вид на премија олово-слободните и не-токсични керамика, многу е безбедно за употреба и Сад може да се користи за машина за миење садови микробранова Печка Фрижидер во секое време. 3) Удобно Дизајн оди со Мазна површина и лесно да се чистат 4) на Оваа големина е добро за вас да ги користите широко како што е Вечера за Печење СКАРА и Готвење Карактеристики : 1. Тежина : 0.06 kg 2. Големина : 7.5 cm x 7cm x 2.5 cm 3. Материјал : Порцелан 4. Боја : Бела Пакет вклучува : 4 x Јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата