.

.

JUNWU Ender 3 Гајтанот Носителот, Мала Големина Трајни Филамент Планината Багажник, со Строга Контрола на Квалитетот Лесно да се Носат и Продавница за Домашни Scool

JUNWU Ender 3 Гајтанот Носителот, Мала Големина Трајни Филамент Планината Багажник, со Строга Контрола на Квалитетот

DEN 758.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Одлична изработка и мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Филамент монтажа рамка bobbin држачот за PLA/ABS со Вжарено, за CR‑10‑3 D печатач и потрошен 3 D печатач прибор, погоден за CR‑10 серии.Оваа филамент планината решетката е погодна за 1 Kg 1.75 mm 3.0 mm 3d печатач со вжарено.Функција : 1. Оваа филамент планината решетката е погодна за 1 Kg 1.75 mm 3.0 mm 3d печатач со вжарено.2. Филамент монтажа рамка bobbin држачот за PLA/ABS со Вжарено, за CR‑10‑3 D печатач и потрошен 3 D печатач прибор, погоден за CR‑10 серии.3. Одлична изработка и мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.4. Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.5. Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Филамент Планината Рек Модел : За Ender 3 потрошен материјал Rack Specification : Материјал рек комплет Пакетот Листа : 1 x Филамент Планината Решетката .

Кон својствата

Item Type:
Filament Mount Rack 
Model:
For Ender 3 Consumables Rack
Specification:
Material rack kit
Package List:
1 x Filament Mount Rack  :
Најдобри предлози во категоријата